| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

U trebuie sa cunoasti acea persoana si apoi daca chiar simti ceva pentru el poti sa-i spui incetul cu incetul ca nu ai nimic de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lui ii place de mine si mei de el dar problema e ca el este rusinos ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru gina93.In primul rand nu fa niciodata greseala sa intrii tu pe baieti sau sa lansezi tu invitatiile, daca e interesat de tine ti le va face el, dar din cate vad el si-a cam dat seama ca tu i-ai cazut in plasa, lasa-l nu mai vb cu el vreo saptamana, nu-i raspunde nimic...rupe total contactul cu el, si el va incepe sa-si puna intrebari de genu "ma mai place?" "oare si-a pierdut interesul?" "are prieten?", o sa vada ca esti ocupata, ca nu ai nevoie de el si asta o sa-l infurie, si ce-l mai importanat o sa se gandeasca la tine, si odata ce ai intrat in mintea unui baiat e foarte usor sa-l joci pe degetebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de un coleg de clasa, cand a venit la scoala noastra eu am stat cu el in banca acum stau cu o fata, de atunci au trecut 2 ani, si mie inca imi mai plc de el...in banca din spatele meu stau prietenii lui cei mai buni(cu care eu ma inteleg ca fratii) si trece si pe la ei, ma saluta dar nu da de inteles ca ar fi interesat de mine el sta in alt cartier dar jumate de drum mergem impreuna, acum nu o mai lua pe drumul pe care mergeam impreuna si merge pe alt drum cu cea mai buna prietena a mea, care este si vecina lui(ea are prieten si oricum ea il considera pe el mascarici)dar mi-e frica sa nu aiba el sentimente pentru ea si nici prietenei mele nu pot sa ii spun ca imi place de el, altfel ar rade de mine, cand stateam cu el in banca ma apara dar se si certa cu mine, in trecut prietena mea i-a pus piedica si el a cazut iar el o ura, dar acum se inteleg binisor si cand ii rog sa mearga cu mine pe celalalt drum ei nu accepta mai e putin pana sa se termine scoala si vreau sa ii spun ce simt dar mi-e frica de reactia lui, avem aceleasi gusturi in privinta muzicii si amandurora ne plac glumele dar dintr-o data el s-a racit si abia daca mai vb cu mine, intre noi acum a aparut o relatie de rivalitate(la scoala, la olimpiada etc) si nu stiu ce sa fac(nici eu nu sunt in limba dupa el si uneori ma port distanta cu el dar ii zambesc cand are nevoie de un zambet)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa cuceresc un baiat el are 22 iar eu 16 il plac ff mult si cred ca si el ma place ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa il cuceresc daca el ma crede doar cea mai buna prietena a lui straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, nu il lasa sa vada ca uh vrei sa il kukeresthy, ca o sa-ti faca in kiuda. apoi trateaza-l cu indiferenta, crede-ma ca va merge ca pe roate. spune-i ca uh, khyar daca il plaki, nu te-ar deranja sa il vezi cu alta. asta ii termina p baieti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help nu stiu ce sa ma fac deoarece eu iubesc un baiat el e in clasa a 7 a in clasa cu fratele meu. eu sunt topita dupa el dar el asa si asa. va rog dati si mie niste sfaturi ce sa fac plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu iubesc un baiat care o place pe cea mai buna prietena a mea ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit ca si gina93 si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o rugaminte...sunt cu un baiat si baiathu ala se cam da la prietena mea cea mai buna adica pnm o suna o intreaba daca vrea sa fie cu el si sa, si lțam intrebath daca tine la mine si a zis ca da... dar vad ca se uita cam mult dupa ea. ce e de facut in aceasta situatie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti ei inima in dinti si sa-i spui ca-l iubesti.succese!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As avea si eu o intrebare la care nu prea gasesc raspunsul :-s.Am fost mai de mult cu un baiat care in clasa cu mine si e cu un an mai mare ca mine si l-am iubit mult si sunt convinsa ca si el ma iubit.in fine la scoala se tot da la mine si imi tot spune ca ma iubeste dar de curand am fost la o petrecere cu clasa si acolo mai era o fata cu care sunt prietene buna.La inceput a venit la mine si m-a rugat sa ma prefac ca ne :* si am acc pentru ca vroiam sa o fac geloasa pe fata respectiva dar mai spre finaul petrecerii a inceput sa o :* pe ea si sa danseze cu ea si am inceput sa devin putin geloasa. Dar mi-am zis ca vroia doar saa se distreze putin si doar se foloseste de ea. acum sunt putin confuza si nu stiu ce sa fac, ma puteti ajuta cumva plss sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l baga in seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa cuceresti un baiat trebuie multa rabdare si silinta. Cel mai mult el va aprecia simplitatea ta, dar sa nu te lasi sedusa de el pina la sex.Prin seductie el va vedea daca esti fata perfecta pentru el.Pentru un baiat seductia este un mister ca si pentru tine de asemenea. El cel mai mult va aprecia simplitatea ta si astfel vei avea posibilitate sa-l seduci.''Sfatul meu ''este sa nu te sub apreciezi sau sa te dezapreciezi.Incearca sa fii mereu aceiasi tu insuti nu alt cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru inceput
1. fa rost de id lui.`
2.Imprietenestete cu conestinte prieteni de ai lui
3.iesiti in gasca undeva.-adica catsiva prieteni de ai tai sh 1. 2 se ai lui sigur va veni si el
4. cauta pasiuni comune
5.Invata.i obiceiurile sh folosestele sh tu
ex: daca de la 2-3 se duce in parca. fa in asa fel incat de la 2-3 sa fii si tu in parca cu grupul tau
6. Cel mai important' Nu-l spiona' o sa creada ca esti nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun ca trebuie sa şti ceva despre acel baiat si sa nu te interesezi de el invita-l in oras pup dulce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc andreea am 12 ani si imi place de un baiat care are 15 ani as vrea sa vorbesc mai mult cu el dar din pacate vorbim doar pe mes si il mai vad pe la scoala cum sa fac sa ma bag in seama cu el? va rog dati-mi si mie un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema o am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de un baiat...eu cred ca si lui de mine ca vb prin sms si un prieten del lui mi-a spus ca imi va cere prietenia incurand si nu stiu ce sa fac sa stept sa mi-a ceara el sau sa eu cer eu... ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca daca nu te baga in seama trebuie sa l tratezi cu indiferenta si va veni la tine cat ai zice peste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.cam aceeasi intrebare o am si eu doar ca la mine este mai complicat pentru ca si la inca o colega ii place de accelasi baiat dar ea e mai indrazneata si sare pe el si il :*... j eu nu stiu ce sa fac sunt mai timida de felul meu dar am reusit sa ne imprietenim imi zambeste si se poarta frumos cu mine dar nu stiu ce sa cred unele fete imi spun ca ii place de mine... dupa voi este adevarat? oare sa mai incerc sau nu mai are rost? cu drag ღ MiRuNiK ღ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ar veni si mie imi place de un baiat la inceput ii placea si lui dar acum nu ma mai baga in seama ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasal sa te pupe pe buze intr-un loc intim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare... unii spun ca nu trebuie sai spuii uniu baiat ca il iubesti.altii spun ca la baietyi le place sinceritaatea... nnu stiutiu in ce sa mai cred! help me! 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat...trebuie mai pe romaneste sa il joci pe degete nu sa te josce el pe u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dca doriti sa imi puneti o intreabare eu nu prea stiu cum sa fie al meu dar as avea cateva trucuri. 1. treabuie sa razi la gluma lui. 2. trebuie sa-i faci pe plac. 3. sa-l interebi totul despre el. 4. sa-l asuti la ce nu se dascurca... si punctul de aur care este 5. sa dai bine pe langa el. happy happy
daca doriti mai multe detalii aidiu-l meu este erikasandra2001. paaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplulaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa cuceresc un baiat pe care nu il cunosc dar vreau sa fac cunostinta cu el, si sa nu rada adica stiti cum sunt baietii X-(adica vreau sa il cuceresc cum sa procedez?laughingdati-mi si mie un sfat plzzz va dau funda la cel mai bun raspuns!