| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
| ama06 a răspuns:

Sunt si eu cam in aceiasi oala cu voi. cei care ati postat pana acum:d cunosc un baiat.este mai mare si a avut multe prietene pana acum iar toate l-au dezamagit.nu mai are incredere in nici o fata deci.nici in mine.suntem f buni prieteni. vb zi de zi mai ales inainte de culcare.nu exista seara in care sa nu ne spunem unul altuia noapte bunahappy as vrea sa il fac sa ma placa.sa prinda incerede in mine.sa il fac sa vada ca nu sunt ca altele si ca nu il voi dezamagi pentru ca.chir tzin la el. pot spune ca il iubesc chiar daca pare un lucru maret.chir nu stiu ce sa facsad un sfat ar fi bine venit.mentionez ca este f incapatanat si nu reusesc sa ii scot ideea asta din cap"toate fetele sunt la fel.toate ma vor dezamagi la un moment dat si voi regreta" astept raspunsuri:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iubesc un baiat nu de la prima vedere asa pe parcus m-am apropiat de el dar el nu stie ca il iubesc ma poate ajuta cine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebue sa fii draguta cu el, sa ai multa incredere, sa fiialaturi de ei cind ii va fi greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este necesar sa va intelegeti sa comunicati cit mai mult sa nu aveti secrete intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este necesar sa va intelegeti sa comunicati cit mai mult sa nu aveti secrete intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca depinde de baiat. Uni prefer fetele simple, alti fetele tupeiste si cat mai impopotonate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 11 ani, trec pe cls a 5, si iubesc un baiat de 13-14 ani, care trece in clasa a 7, la inceput lui ii placea de mine, dar mie imi placea de un alt baiat, apoi m. a facut sa ma indragostesk de el, am avut multe certuri, dar eu mereu l.am iertatsadam fost impreuna 1 saptamanasadapoi ne.am certat raw de tot, a fost cearta finala. apoi ne.am despartit, dar mie si acum imi place de elsadmaine 31/8 se vor face 4 luni de cand il iubesc eu nu prea il mai bag in seama, dar nici el pe mine si nu stiu cum sa fac sa il rekuceresk va rog ajutati.ma id mewjm3ch3ryta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sai faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problema:este un baiat in clasa mea foarte simpatic si fizic si sufleteshte. El e foarte bun prieten cu prietena mea cea mai buna. Dar, am aflat ca are prietena de la ea, tot o colega de clasa, cu toate ca nu cred ca e adevarat, pentru ca nimic nu arata acest lucru poate doar a vrut sa se dea mare si tare? Sunt topita dupa el va rog mooooooolt! P. S. Fata de care mi-a spus prietena mea ca ii place nu e cea mai frumoasa si are multe cosuri deci nu trebuie pus accentul pe exterior...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubestel si te va iubi si el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Nu Stiucrying ajutati-ma si pe minecrying. VA rog Mult... Imi Plce d eel. sa nu stiu cum sa fac?cryingcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa cuceresc un baiat de la mine din clasa mie imi place de el si el nujtie ca imi place de el lui ii place de alte fete din clasa vreau cu orice pret sa il fac sa moara dupa mine va rog din suflet sa ma ajutati dati-mi un sfat ca simt ca nebunesc cand vine scoala si il vad cu toate pitipoancele va multumesc datymi un sfatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi! sunt claudia si am noua ani imi nu imi plac baieti doar am un prieten sunt o eleva silitoare cuminte si desteamta pa te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.thinking cum sa cuceresti?! nu e v0rba doar de aasta.:-J trebuie sa fii in primul rand tu kinsuti si cat mai naturala.Arata`i indiferenta dar sa ai ceva special care sa-l atraga.gen: intra in discutii dar nu vi prea aprinsa o sa arate ca esti inebunita dupa el.SImplu Hey ce mai faci azi.gen.astea.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei si eu am o problema sunt intr-o scoala noua si este un baiat pe care iol plac este mai mare ca mine cu cativa ani crying si nu cred ca stie ca exist dar nu stiu cum sa ajung sa am conoasca... ajutor va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu sunt baiat si va spun ca baietilor nu le plac fetele care umbla scai dupa ei si alea care nu se dau interesate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa privesti dulce in ochii lui ca el sa poata citi ceti doresti... E un bun pas de cucerit si merge va asigur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt retrasa si nu stiu cum sa-l fac sa se uite la mine am 14 ani si imi place de el din clasa 1 va rog ajutati-ma multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul si primul rand trebuie sa fii sincera si sa ii spui ca il iubesti, nimic altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand nu de ta mare si tare pe langa el asa zice ca vai de mine est o fitoasa si poate lui nu-i plac genul de fete.
In fine oori cum. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problema.Sunt clasa a5-a si simt ca am nevoie de un prieten si nu stiu cum sa-l fac.Va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine toti baietii sunt niste dobitoci care nu merita nici. un strop de iubire oh go on

| Tincutza a răspuns:

Hey eu cred ca cel mai bine este sa ii spui deschis tot ce simti desigur nu deodata dar mai intii flirteaza un pic si apoi spune-i vei fi sincera si deja nu mai konteaza, deoarece pe parcurs poate aparea o alta fata care sa fie mai curajoasa decit tine si astfel il vei pierde deci norork si tine minte fii mereu sincera si directa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti fie niciodata teama sai spui ce simti pentru el daca si el te plece iti ve zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu...fi tu insatilaughing)si dk te place pentru ceea ce esti...atunci ve-ti fi fericitzilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog ajutati-ma sunt in clasa a 7a B iar el este in clasa a 7 A il cheama silviu nu stiu cum sal cuceresc mie imi place de el si lui ii cam place de mine acum o saptamna a stat mai aproape de mine dupa ce intr-o zi o verisaoara mia sp ca l-a vazut cu o fata am incer cat sa il ignor dar nu pot iar acum nu pre mai vb cu mine ca inainte eu cre d ca ma iubeste dar de ce face asta va cer parerea va rog ajutatim asa stiu ce area el este cel mai cuminte baiat si mai destept din sc ce sa fac ca se apropie mai mult dacat se apropie acum ce sa fac\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca nu ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma. de exemplu azi am stat langa el in trten si se tot uita la mine si zambeste. ce ar trebui sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hfjhgjkghk