| DianaaGabrielaa a întrebat:

Heii TPU! am vazut pe facebook ca cineva a comentat la o poza...in comentariu se afla si id-ul de mess a lui Sore Mihalache, si nu mai gasesc poza aia, stie cineva id de mess a lui Sore?

8 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Daca era Sore id ei nu avea ce cauta acolo, sfatul meu este sa nu cauti id ei ca sa nu isi bata cineva joc de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o fost adevarat id a fost a lui sa dea likewinking

| cammm a răspuns:

Aici poti vorbi cu ea pe chat https://www.facebook.com/sorina.cata.mihalache
Cu placere :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru cammm):

Bravo ma chiar i sore!

| Reek54 a răspuns (pentru cammm):

Hai ca esti destept, data viitoare fi mai atent.
About
Nu sunt Sore, Sunt o FANA pe nume Amalia!

| cammm a răspuns (pentru Reek54):

Atunci pune-ti la numele paginii, FAN Sore. daca chiar esti fana! Fara scris minuscul in diferite locuri.

| Reek54 a răspuns (pentru cammm):

Omule, eu am spus ca nu e pagina ei adevarata, uita-te pe pagina la about ce scrie, exact ce am scris eu, ce tampenii intelegi tu?

| Pataki_Ale_1999 a răspuns:

Miharache_sore02