| anonim_4396 a întrebat:

Duminica asta care vine imi sarbatoresc ziua de nastere..doar cu niste prietene. Si m-am hotarat sa ne uitam la un film... dar nu am idee la care! Noi preferam filmele horror. Deci ce recomandari aveti? Dar sa fie horror de ex. Haunt, vineri 13. nu pur si simplu cum se omoara sau stiu eu ce. Cu fantome, spirite, de astea laughing)
Astept parerile voastre big grin Cine imi recomanda cel mai bun film primeste Funditaa! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Uita-te la "Scarrie Movie". E horror, sa stii.
E mai frumos pentru o petrecere.

7 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

One missed call [ e super]
White the melody of curse
Conjuring : Les dossiers Warren

| thewomaninwhite a răspuns:

The ring

| danutzz008 a răspuns:

The Woman in Black (2012)
Shutter (2004)
Mirrors 1&2
The Conjuring (2013)

| SimonaMaria869 a răspuns:

Friday 13th

| MaraloiuGeorge a răspuns:

Ieri m-am uitat cu 2 prieteni la filmul Deliver Us from Evil, iti si povestesc filmul in cateva randuri.

In acest film personajul principal este Sarchie, el este un politist care se ocupa de cazuri suspecte, filmul incepe cu o filmare din razboi, care va fi folosite in jumatatea filmului, dar filmul nu este in razboi. Apoi personajul principal cu inca un prieten de-al lui ducandu-se la un om care si-a batut sotia, acest om va incerca sa scape dar va fi de Sarchie.Iar ce urmeaza va trebui sa vezi tu. Finalul este fericit, Sarchie salvandu-si sotia si fica de la moarte. Acestea fiind inchise de un demon care a posedat sufletul unui om. Acum sa vedem daca iti va placea filmul. Daca da te rog funda, daca nu nu-mi da

| Maria_Ana_1999_k2QG a răspuns:

Jocul spiritelor:*

| Saghina a răspuns:

Casa diavolului... Dimineata mortii... Sper ca te-am ajutat.