| H3li0S a întrebat:

Salut ieri cand am apris pc am vrut sa intru in google chrom si de atunci imi da o eroare: C:\User\PC\AppData\Local\Google\Chrome\Application\Chrom e.exe is not valid Win 32 application
Si toate prgogramele si jocurile fac asa... imi merge doar cu Run as administrator
Scuzati categoria

9 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

O reinstalare a windows-ului ar fi benefica pentru PC.Nu uita sa formatezi toate partitiile

| AleXu224 a răspuns:

Intai de toate dai un search pe google asta e primul lucru care il faci apoi intrebi pe TPU dar lasa pentru tine dau eu un search pe google si nu i asculta pe tipii astia eu am windowsu de 5 ani si nu am probleme am avut Trojani Worm toate chetiile posibile pe PC poate fi reparat...
Bun zi-mi ce windows ai ca sa stiu ce sa iti zicwinking

| AleXu224 a răspuns:

O te rog sa ma scuzi mi-am amintit ca eroarea asta am mai vazut-o la un prieen ai fisiere corupte
REzolvare : REinstall Windows

| skilletski a răspuns:

Cred ca nu poti deschide doar cu "Run administrator" deoarece iti este virucat calculatorul.Copiazati datele mai importante de pe calculator si repune windos-ul formatand toate partitiile.

| H3li0S explică (pentru skilletski):

Am scanat tot pc-ul cu eset de 3 ori...si nu a gasit nimic

| skilletski a răspuns:

Ii foare simplu daca l-ai instala a doua oara.Chestia aia cu Formatarea ii cea mai grea (foarte usoara) dar in rest ii foarte usor.

| H3li0S explică:

Imi puteti spune dace este vreo diferenta mare de instalare la windows 7 si cel xp? ca cel xp l-am mai instalat dar 7 inca nu am incercat

| CryssCS16 a răspuns:

Incearca sa bagi un windows nou, formateaza toate fisierale, apoi pune cele mai impotrante fisiere pe un cd.Bafta.