| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Cine are facebook si se joaca DRAGON CITY va rog, imi spuneti si mie din ce ies urmatorii dragoni:
-Cool Fire Dragon
-Gummy Dragon
-Pirate Dragon
-Soccer Dragon
Dau funda
Mercii!

Răspuns Câştigător
| Ryuzachi a răspuns:

Cool Fire Dragon- metal+ice
Soccer Dragon - Cool Fire Dragon+Cool Fire Dragon
Gummy Dragon - Cool Fire Dragon (Dar iti trebuie Ultra Breeding Tree)
Pirate Dragon - intuneric+mud dragon
Sta a fost tot, dar iti mai dau un sfat : pe internet gasesti combinatile lor dar NU sunt corecte!
Sper ca te-am ajutat!(Funda).

65 răspunsuri:
| Bl00dAngel a răspuns (pentru Ryuzachi):

Nu sunt bune
Cool Fire Dragon; Soccer Dragon; Gummy Dragon se fac din Dandelion Dragon + Laser Dragon

| IoNeLStelistul a răspuns:

Stanciu imi dai si mie cosu ala?

| IoNeLStelistul a răspuns (pentru StanciuDaniel1990):

M-il dai si mie codu pe mess? ID-U meu de mess ii ionelrus02

| Matei005 a răspuns (pentru xXAndreyyyXx):

Nu poti da la breeding ice+flame pentru soccer

| Flavius2013 a răspuns:

Uite daca nu ai cool fire si il vrei eu l-am obtinut din prima de la combinatia pearl + flaming rock (il am de 2 ori si l-am fact de 2 ori la rand cu aceasta cumbinatie daca nu iese din prima mai incearca ai incredere)

| gheorghe12345 a răspuns:

Neon (Dark + Electric) + Nenufar (Water + Plant) = Pirate.
Medieval (Fire + Metal) + Alpine (Ice + Earth) = Cool Fire Or Soccer Or Pearl Or
Armadillo Or Flaming Rock
Laser (Fire + Electric) + Dandelion (Plant + Ice) = Gummy or Fluorescent or Laser.
si iti mai dau inca cativa ca sa te bucuri si tu
Legendary Dragon = Cool Fire Dragon + Soccer Dragon
Crystal Dragon = Cool Fire + Soccer
Mirror Dragon = Gummi Dragon + Cool Fire Dragon
Wind Dragon = Gummi Dragon + Cool Fire Dragon

| LeBronJames2013 a răspuns:

Salut! Trebuie știut faptul că acești dragoni sunt rari și ies foarte greu la combinații, dar iată cum i-am obținut eu:

Cool Fire - conectare prin iPhone
Gummy - Nenufar + Laser
Pirate - Dark + Sea
Soccer - Apline + Flaming

Baftă la joc!

| always4u a răspuns:

Pai soccer il faci din flaming rock si alpine. Mult noroc!

| Petric_Roxana_1998 a răspuns:

Cool fire = laser + dandelion
gummy = firebird + fluorescend ori firebird + battery
soccer = hot metal + snowflake

| Petric_Roxana_1998 a răspuns:

Cool fire = laser + dandelion.
Gummy = firebird + fluorescend ori firebird + battery.
Soccer = hot metal + snowflake.

| Munteanu_Bogdan-Ionut_1979 a răspuns:

Cool fire:volcano+alpine
gummy:firebird+star
pirate:zombie+cloud(trebuie de doua ori imperechiati)
soccer:platinum+blizzard(trebuie de doua ori imperechiati)
Funda?

| Munteanu_Bogdan-Ionut_1979 a răspuns (pentru Ariciu_Mascariciu_1972):

Volcano+pearl:cool fire
cloud+ice cream:cloud
blizzard+dandelion:coral
firebird+mojito:spicy
robot+ice:cool fire

| Mihăiţă_Mihă_1999 a răspuns (pentru Ryuzachi):

Cool Fire Dragon nu se face din metal+ice ca am incercat eu si nu mi-a iesit. tongue

| SogorAndreea1998 a răspuns:

Si eu stiu coduri dar unde se scriu......Va-s ruga sa - mi spuneti

| SogorAndreea1998 a răspuns:

Si eu stiu coduri...Dar unde se scriu? ......Va-s ruga sa - mi spuneti

| Marin_Gregory_1985 a răspuns:

Cool Fire = Alpine + Vulcano
Gummy = Dandelion + Laser
Soccer = Vulcano + Alpine
Petroleum = Cloud ( sau Nenufar)
+ Neon
Pirate = Waterfall + Petroleum
winking

| Mihai_Florin_1999 a răspuns (pentru Vacaru_Flavius_1984):

Depinde, uneori conteaza doar ultimele de ex gummy=lanternfish+spicy dragon

| KiLLeRBee a răspuns:

Soare Alexandru, sunt aproximativ 75 de dragoni in acest joc si tu zici ca ii ai pe toti? cam imposibil :), si daca nu crezi ca sunt aproximativ 75, priveste aici http://gamelytic.com/dragon-city/dragon-city-complete-dragon-breeding-guide si in legatura cu intrebarea, aici poti vedea cum se obtin toti dragonii Teresa http://gamelytic.com/dragon-city/dragon-city-complete-dragon-breeding-guide

| Constantin_George_1992 a răspuns:

Socer se face cu urmetorii:
alpini +flaming rock =socer

| xPub a răspuns:

Gummy-electrik+ plant
Soccer- alpine+medieval sau Alpine +Hot Metal

| alexandru13xl a răspuns:

Cool fire gheata si foc

gummy natura si electricitate

pirate apa si intuneric sau invers

soccer cool fire cu cool fire nu neaparat tree breedingu

| Colibalis_Maria_1992 a răspuns (pentru Gagaluta_Denis_Ionut_1990):

Imi zici si mie TE ROOOG cum pot obtine un Star Dragon? multumesc anticipat

| best007 a răspuns:

Cool fire dragon il faci din blizzard+ice cum blizard iese din apa si foc; gummy poti sa-l faci din nenufar si laser dragon; socer mi-a iesit ultima data din blizard si ice cub cand incercam sa-l fac pe cool fire dar mai iese si din alpin dragon si volcano cei doi cocosati laughing; iar pirate din dark+mud dragon

| Vadeanu_Alex_1995 a răspuns:

Cine imi poate spune cum sa imi fac habitat pentru legendari si puri pls!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa raspund la intrebare si am 7 ani

| Vasilica_Radu_Andrei_1991 a răspuns:

Firebird-Star sau Hot metal -Mojito pentru Gummy
Alphine - Medieval pentru Socerr dar vezi ca da mai multe Alphine-Medieval
Nenufar-Neon pentru Pirate
Cool fire = Alphine-Medieval si iti mai dau unu ca nu sunt sigur ca merg unele
Cristal=Cool fire-Socerr

| qDarak a răspuns:

Man eu il stiu pe Gummy cum se face
Gummy=Nenufar Dragon+Electrick Dragon

| Bistrian_Patrick_1999 a răspuns (pentru Patru_Ionut_1998):

Star=armadilo dragon+laser dragon

| Bistrian_Patrick_1999 a răspuns (pentru Stefan_Vaicar_1976):

Nu ii asa ma

| Bossul_Sorin_1978 a răspuns:

Pai daca pui Laser+Dandelion iti iese Cool Fire Dragon, Gumy Dragon sau Soccer Dragon