| Sunnyツ a întrebat:

Acest joc are rezultate haioase. Urmeaza regulile de mai jos:

1)Nu citi inainte, doar cate un rand!

2)Cand alegi numele, acestea sa fie ale unor persoane pe care le cunosti

3) Mergi dupa instincte! ( E foarte important pentru rezultatul testului.)

4)Noteaza-ti cate un rand.Nu citi inainte astfel vei strica tot farmecul testului.

Incepem:

1. Pe o coala alba, scrie numerele de la 1 la 11 intr-o coloana in stanga paginii.

2. In dreptul numerelor 1 si 2 scrie oricare 2 numere. ( numar favorit)

3)In dreptul numerelor 3 si 7 scrie numele a 2 persoane de sex opus.

4)Scrie oricare nume vrei (familie, prieteni.) in dreptul numerelor 4, 5 si 6.

5)Scrie titlurile a 4 melodi preferate in randurile 8, 9 si 10

6. În sfârşit, pune-ti o dorinta!

Urmeaza cheia jocului:

2) Persoana din spatiul 3 este cea pe care o iubesti.

3)Persoana pe care o placi, dar relatia nu poate rezista, este persoana din spatiul 7.

4) Cel mai mult ti la persoana din spatiul 4.

5)Persoana din spatiul 5 este persoana care te cunoaste cel mai bine.

6) Persoana din spatiul 6 este steaua ta norocoasa.

7) Cantecul din spatiul 8 este cantecul care se potriveste cu persoana din rnumarul 3.

8) Cantecul din 9 este pentru persoana din 7

9)In spatiul 10 este cantecul care iti descrie starea/felul cum gandesti.

10)La 11 este cantecul care arata cum vezi tu viata.

11) La 1 este numarul tau norocos.

E straniu cum pare sa functioneze!

Răspuns Câştigător
| NumePublicAnonim a răspuns:

A iesit prea supeeer! esti geniala

22 răspunsuri:
| NumePublicAnonim a răspuns:

Este supeeeer...
...straniu

| LaughOutLoud a răspuns:

Nu inteleg la 8, 9, 10 4 mel pe fiecare rand?

| NoGames a răspuns:

NU! laughing) Vreau sa schimb persoana de la 3! Macar sa fie un baiat de naiba! rolling on the floor) Si o sa pretuiesc numarul 52 :X laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezolvarea mea:
1) unde e punctul 1?
2) lol laughing nu iubesc pe nimeni, dar nici departe de asta nu e
3) ma plac pe mine, dar relatia nu rezista cu mine insumi. Sunt naspa prin definitie deci.
4) Chiar deloc
5) Da, doar e mama
6) Intr-un fel da
7) Chiar deloc
8) Adevarat
9) Complet adevarat!
10) Pai aia nu era dorinta?
11) Doamne fereste, nu imi doresc nota asta ca as ramane corigenta.

*Realizezi ca toate astea sunt siiimple coincidente, nu? Si jocul e destul de vechi, il primeam in mass-uri acum vreo 5 ani.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Chiar a functionat putin la mine rolling on the floor

| NumePublicAnonim a răspuns:

La 3. sex opus mie sau unul de altul?

| Sunnyツ explică:

Da Mayasha.o melodia pe fiaecare rand.

| Sunnyツ explică:

Acesta este un test creat de Dalai Lama.http://ro.wikipedia.org/wiki/Dalai_Lama ( si eu l-am facut)

| Sunnyツ explică:

Punctul unu este:''1. Pe o coala alba, scrie numerele de la 1 la 11 intr-o coloana in stanga paginii.'' Intrebarile si raspunsurile se leaga.la punctul 1 nu am ce sa-ti zic happy

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prea multe instructiuni

| Sunnyツ explică:

La 3 sex opus tie. esti fata? pui baiat. esti baiat? pui fata :*

| Sunnyツ explică:

Comeandtellmesomething chair si cu atatea instructiuni.lumea nu intelegesad

| Pralină a răspuns:

Prea multe chestii de citit, prea putin timp, prea multa lene.

| LoL a răspuns:

*ia un creion si o foaie* *urmeaza instructiunile* *ii iese asta http://i886.photobucket.com/albums/ac66/yeamomo/TrollFace.png* hei am urmat instructiunile...

| Aanyaa a răspuns:

E vecheoh go on

| DewLoWoofy a răspuns:

Il stiu oh go on il am p calk :* e misto orkm, dar speram sa fie un test p care nu il stiu blushing

| Sunnyツ explică:

E un test destul de cunoscut. big grinbig grin Am sa incerc sa fac si eu un test. Sa vad ce iese. laughing Ms de pareri! :* Puteti scrie si rezultatele la test. (nu ma supar) :*

| clodis_3617 a răspuns:

Mda...interesant

| Laminin a răspuns:

Hmm nu prea mi s-a potrivit...

| LaryssaCrazy_1865 a răspuns:

Nu conteaza daca e vechiilaughing e superr love struck bravo!

| YoYoLicious a răspuns:

N a iesit nimic laughing)

| Melindutza a răspuns:

Am mai facut asta o data...dar de data sta am ordonat altfel si mi-a ieit oarecum super big grin