| SpoiledBrat a întrebat:

Cine s-a saturat de întrebările lui vulpe de umbra? Întreabă mereu aceleași chestii imbecile, cum se spala hainele, cum se pornește aragazul, cum ști ce mărime ai la haine...

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ai optiunea "ignora utilizator" si nu il mai vezi.

| dullcat a răspuns:

Esti liber oricand sa apesi pe butonul, Raporteaza'.Eu cred ca exista o explicatie si trebuie sa fim toleranti.Nu acelasi lucru se poate spune despre troli.

| J0B0MAT a răspuns:

Ne-am săturat și de întrebările tale, nu te oftica.

| johnnny123 a răspuns:

Ți se pare că întrebările tale sunt mai răsărite?

| SpoiledBrat explică (pentru johnnny123):

Eu sunt destept

| johnnny123 a răspuns (pentru SpoiledBrat):

Yup... Continuă să-ți spui asta.

| Standt a răspuns:

O fi avand doar 14-15 ani si nu are cine sa-l invete acasa.
E greu sa-l ajuti? Ignora-l daca nu poti ajuta.
Eu m-am saturat de raspunsurile tampite ale unora de pe primele locuri.