| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu îmi scot telefonul din buzunar şi mă prefac că vorbesc atunci când trec pe lângă o persoană pe care nu vreau să o salut?

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ce ne asemanam...Acelas lucru il fac si eu.Fi atenta sa-l ai pe silentios ca sa nu-ti sune la ureche in timp ce vorbesti(se poate intampla big grin).

| Furculingură a răspuns:

Credeam că doar eu fac asta laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu doar mă prefac că sunt extrem de preocupată cu mesajele şi nu observ persoana respectivă laughing
Asta fac cu profi şi vecini big grin

| W3R4 a răspuns:

Nu,nu eşti.
Câte lucruri avem în comun!hee hee

| SimonaCristina a răspuns:

You are not the only one...

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Cred ca...da dar poate... ma inveti si pe mine tehnica pana devin expertwinking.

| Iubareata22 a răspuns:

Cred ca da! Pana la urma si eu! Uneori (cand e un baiat) Dar cand sunt fete... nu le salut daca nu vreau

| MIRUNAmyra a răspuns:

Nu,nu esti!