| wdexwjmwd a întrebat:

E adevarat ca pe 31 decembrie vine sfarsitul lunii?

123 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La ce viteză au unii... posibil să se sfârşească chiar mai repede.
http://i.imgur.com/XYLGW.png

| Woodenpints91 a răspuns:

Câţi inapţi au citit lumii în loc de lunii laughing
Ori lumea nu e atentă când citeşte întrebările, ori e din cauza sutelor de întrebari despre sfârşitul lumii ce s-au pus în ultima vreme.

| IMC90 a răspuns:

Ma, astia zic ca cica pe 21 vine sfarsitul lumii laughing Mai naspa e ca ma prinde la munca (ora 13.11) rolling on the floor
O sa mor pentru tara si popor.
L.E: e adevarat, pe 31 vine sfarsitul lunii laughing Daca nu murim pe 21 rolling on the floor

| CannbalCorpse a răspuns:

Vine sfaristul anului nu lunii.

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Ce ii zic oamenii mamei tale cel mai des?

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Da, sfarsitul lunii decembrie, e adevarat. happy

| Pricked a răspuns:

Complet adevarat!

| niko200 a răspuns:

Foarte adevarat..pentru ca Decembrie e de 31 de zile

| MihaelaDart a răspuns:

De pe 21 l=au mutat pe 31 decembrie laughing... investe toti banii in ceea ce doresti ori doneaza-i.

asteapta sfarsitul cu bratele deschise, asa cum fac si restul laughing

| ღAnonimღ a răspuns:

Asteapta sa vezi. dar in Romania nu vine sigur, ca a mai fost de cateva ori laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bine ca n-ai scris... sfârșitul lumii!
Măi, pe 31 decembrie "vine" sfârșitul anului!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mamma mia ce i-ai amețit pe toți cu întrebarea ta, ori se gândesc la sfarsitul lumii ori la schimbarea (amânarea) datei laughing Numai la cititul corect al întrebării...nu! Ce șmecheraș ai fost punând așa întrebarea big grin!

| Xtadelo a răspuns:

Nu vreau sa-mi imaginez ce "emotii "dadeai daca puneai intrebarea asta la o categorie mai accesata laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| WhatheWow a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Multi au nevoie de un psihiatru!

| IMC90 a răspuns (pentru WhatheWow):

Lol, tocmai tu te-ai gasit sa zici asta? laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

De ce n-aș fi? "Eu nu mă tem de Dumnezeu, căci îL iubesc. Iubirea adevărată alungă teama!"

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Yuhu

| GoddessMaui a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Ajuta-l pe Dumnezeu sa grabeasca sfarsitul omenirii, incepand cu tine, da--ti foc.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Dar este cazul in care NU esti pregatita, pentru ca Sotul vine dupa o sotie curata.

| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Atunci, să vină laughing!

| WhatheWow a răspuns (pentru IMC90):

Ceeeee ne mai placeeeeeee shaorma! laughing

| IMC90 a răspuns (pentru WhatheWow):

Aaaa, vorbeste in numele tau. Am inteles ca-ti place, da nu ma baga in aceeasi oala cu tine.

| niko200 a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Uite-te mai atent/-a la ultimul cuvant

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru niko200):

Scuze happy. Si da e adevarat, pe 31 dec, e sf lunii.

| CryChristiAN a răspuns (pentru WhatheWow):

Este trist sa vezi specia umana ca se injoseste atat de mult din cauza unor calcule facute de maiasi. Atentie! Deci sa ascultam maiasii, nu medo-persii sau incasii, carora le-a pierit neuronul, gasind teoria relativitatii, a stai era a apocalipsei si studiind liniile Ley, sau era treaba zeilor asta?
Maine, jumate din populatia globala deja si-au asigurat ''cuibul'''.

| LolaLollita a răspuns:

Pe 31 decembrie e doar sfarsitul anuluilaughing

| W3R4 a răspuns:

Da,dupa care vine 1 ianuarie!

| WR104 a răspuns:

Sfarsitul anului, doar atat.
Sarbatori fericite!

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Da. happy

| dracu14 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba chiar mai mult, vine şi sfârşitul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercițiu de atenție laughing!

| rutanklan a răspuns:

Eu zic sa nu il mai astepti si sa te sinucizi de pe acum.

| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Hei, sfarsitul lunii, nu ..lumii! Neatentia asta!

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Userul lunii august, la sfarsit de luna se cere cate un sacrificiu oricum.

| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Budbundy, te jertfești? Te dai ofrandă happy?

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Depinde pentru ce, poate merita, poate nu.

| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Hai să zicem că anul e deja sacrificat. Tu ce ai fi dispus să sacrifici? Excludem... purcelul big grin!

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Timpul pierdut sa ma gandesc la astA? purcelul nu se sacrifica, se exorcizeaza si apoi se papa cu muraturi happy

| IMC90 a răspuns (pentru floresdemayo):

Te sacrifica pe tinehee hee

| floresdemayo a răspuns (pentru IMC90):

Pe mine?! Poate dacă eram... Șeherezada laughing!

| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Lasă-l pe Hombre să-și exorcizeze caprele (oricum e mereu prezent la "religie"), nu exorciza tu purcelul, eu zic sa sacrifici un pic din avatar, să scrii si tu acolo... Father says Yes GIRLS laughing

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Nope, he gets a whoop'ass from mom if I say that.

| umbrax a răspuns:

Eu stiam ca maine vine sfarsitul lumii nu pe 31

| Alexandru98 a răspuns:

De fapt era pe 21, dar deja a trecutlaughing

| PŞtefaniaP a răspuns:

Bre'. nu vine laughing)

Sa stiti ca eu nu-i mai pricep pe. astia care prezic cand vine Sfarsitu lumii.

O data era pe data de 12, odata pe 21 fiind azi, odata pe 31?:O

Wtf. oricum doar Cel de sus stie cand va veni si eu spun ca in acel moment vom fi pregatiti. si de ce dracu s-au mai facut calendare cu 2013? De ce mai exista conserve de la anumite alimente cu data de expirare in 2014, 2015 etc.

Si de fapt azi. a avut loc solstitiul de iarna. adica ziua de azi a fost mai scurta iar noaptea aceasta va fi mai lunga. iar soarele nu a mai fost pe cer sus ci a fost mai jos.

Sper ca te-am ajutat.happy

| DedeeAndreea a răspuns:

laughing Pe dracu....Nu vine ma niciun sfarsit, nu stii ca trebia sa fie azi, pe 21? Si n-a fost nimic, a fost o zi frumoasa si normala.Acum,astia de la NASA spun ca Sf. Lumii s-a amanat si ca vine pe 7 ianuarie... Cele mai mari prostii din lume! Lumea se va sfarsi peste mii de ani, cand vor exista alte generatii! Noi vom fi pe Lumea Cealalta cand va veni Sfarsitul Lumii! Stai linistit/a si crezi in Dumnezeu.Vei vedea ca Sfarsitul Lumii nu va veni atata timp cat generatia noastra traieste, pentru ca planeta noastra este inca tanara, si nu exista pericole.
Sa ai o zi frumoasa!

| JustRoxanne a răspuns:

Sfarsitul lunii da, dar al lumii nu!

| IepureleCuLopată a răspuns:

Da, se sfârșește luna decembrie.

| dodicuta a răspuns:

Nu.