| Neverwas a întrebat:

Legenda spune ca cei cu ochi caprui sau verzi se trag din Adam si Eva, cei cu ochi albastri din ingeri, iar cei cu ochi negri din demoni.
Deci tu ce esti:om, nefilim sau semidemon?

Je este semidemon. tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu sunt Musique. :3
Și aș vrea să-i am negrii, dar se deschid pe an ce trece. *viață crudă*

| Furculingură a răspuns:

Dacă am unul verde şi unul căprui unde mă încadrez?

| zurick a răspuns:

Am ochii verzi

| suităr a răspuns:

Căprui

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu nu am ochi.
Pe curând!

| ww2Totenkopf a răspuns:

Sunt un inger.
Ps:Hitler avea ochii albastrii.Se spune ca si Lucifer(Satan) avea ochii albastrii.

| Seducatorul a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

laughingCe paradox!

| Neverwas explică (pentru ww2Totenkopf):

Imagineaza-ti ca stiu si eu ca Hitler avea ochii albastri.
P.S. Lucifer a fost inger la origini, deci e normal sa aiba ochii albastri; s-au inegrit in timp.

| Ayako a răspuns:

Ingerhee hee

| Ayako a răspuns (pentru Ayako):

Adica nefilim.

| LordBolton a răspuns:

Ce esti daca ai ochii albi, mov?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ateu.

| JustMe34 a răspuns:

Semidemon happy

| Adelina16 a răspuns:

Je e omwinking

| gorigoscop a răspuns:

Eu sunt cu siguranta demon nu ma intereseaza culoarea ochilor mei( caprui), doar ca sunt foarte sadic si violent.imi place sa omor animale, doar cu cutitul apoi sa le scot organele cat inca sunt constiente.e putin inspaimantator dar asta e, asa sunt eu ^^ a da, sunt si cel mai destept din scoala mea ...asa ca cred ca sunt un fel de exceptie "cruda" mi as fi dorit sa inventez dry cookerul.

| TudorGeorgian a răspuns:

Sunt Înger!