| FataȘarpe a întrebat:

O sa ma risc la o luna de batjocura asupra mea, dar ma rog:

Ce inseamna "dieta cu visine"?

Toti rad la glumele ce contin aceasta fraza, dar niciodata nu am inteles ce inseamna. Va rog sa nu va bateti joc de mine

Răspuns Câştigător
| Staind a răspuns:

Dieta cu Visinescu

| Geanin a răspuns (pentru Staind):

Ti-as da funda, da' nu pot crying

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toti rad de tampiti ce sunt, nu vad nimic amuzant in asta, deci imi plac glumele nu e nimic comic in asta, nu rade la orice rahat ca sa fii ca alti avortati de creier cazuti in cap la nastere

| FemeiaPisică a răspuns:

Aici găseşti răspunsul la întrebarea ta:
https://www.youtube.com/watch?v=xESJHqypeRs

| FataȘarpe explică (pentru FemeiaPisică):

Nu pot sa cred ca e de la BRo faza asta... Stiam video-ul dar credeam ca gluma originala vinde de la altceva. lol... Mersi

| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

Nu te mai uita la BRo laughing

| FataȘarpe explică (pentru DoarBogdan):

Cine esti tu sa imi spui sa nu ma uit la BRo, huh?!

MA uit la cine vreau tongue!

șșșșșșșșșșssshh :3

| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

Era o sugestie :*
Canalul meu e in formare sad

| FataȘarpe explică (pentru DoarBogdan):

Ce canal?

| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

De youtube happy dar o sa imi fac eu timp si de el.

| FataȘarpe explică (pentru DoarBogdan):

Imi da link-ul? :3

| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

Desigur dar nu prea am nimic pe el. Inca. Dar hei uite videoclipul asta cu mine. E o prostie oricum.
https://youtu.be/Sf9-rJ1Mn0w

| Geanin a răspuns:

Adica sa mananci numai visine pana iti manaca alea fiactu si faci hepatita, mortii lor care nu stie (stiu e corect, dar mneah) geografie...

Funda?

| RAY a răspuns (pentru Geanin):

Ce porcarie de gluma, hepatita nu are nici o legstura cu visinele din contra sunt foarte hranitore, chiar nu inteleg nici eu o gluma daca se poate numi gluma dar uni terminati mintal rad la orice rahat

| Geanin a răspuns (pentru RAY):

Eu doar am dat niste citate da la o "personalitate" numita Claudiu Pohota...
Era doar o gluma, nu trebuie sa rada nimeni atat timp cat nu iti place.
In plus, intrebarea a fost pusa la T/A, deci cred ca dorea un raspuns pueril, amuzant...
nicio*
unii*

Acu nu te supara ca am corectat, nu ma face cu nimic mai bun decat tine doar ca, neah, asa sunt eu sa nu raman prost in fata altora.

https://youtu.be/vWMfFZ0WX-Q?t=23s

rolling on the floor))

Pace! ^.^

| RAY a răspuns (pentru Geanin):

Ce e amuzant in ceea ce ai scris de razi?

| Geanin a răspuns (pentru RAY):

Nu rad! Am pus emoticonul pentru video :p
Pace!