| KillMePlease a întrebat:

Oamenii casatoriti traiesc mai mult sau doar li se pare?

37 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este. Mananci mai mult si faci muschi la gura.

| AirănMeidăn a răspuns:

oamenii casatoriti traiesc?

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Asta e o buna intrebare...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Li se pare lor...

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Draguta noua ta poza de profil...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Mersi. happy
Am schimbat-o pe cealaltă ca se tot holba Suck laughing

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Exista google. Putea cauta ce-l interesa laughing)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Nooo, că-i greu sa caute pe google si ii cad mâinile laughing

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu numai ca exista marea posibilitatea de a-i cadea mainile, dar poate face si ebola. Trist nu? laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Foarte trist
Si așa s-ar putea sa nu o găsească pe google nici daca sta sa caute o zi întreaga. Eu găsisem poza pe We♥it

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si poza mea tot de pe We ❤ it e. smug happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce nume ai pe We♥it?

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Sincer nu stiu laughing M-am conectat cu facebook-ul (facut la prosteala, numa' ca sa-mi mearga We ❤it, ca uitasem parola la celalalt cont). Dar cred ca ma cheama la fel ca pe facebook, BornToDie big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu m-am conectat cu Google+ dar tot trebuie sa îți pui nume
Ce poza ai la profil? Sunt mai mulți cu numele ala
Mai bine cauta-ma tu. Ma cheamă SweetGirl si am la profil o poza cu o pisicuță

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

O pisicuta care se roaga? Daca da, cred ca te-am gasit. big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Da, aia! big grin
Dă-mi follow ca sa îți dau si eu tie

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Ai văzut câți followers am? smug

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da, am vazut. Eu am 1 sau 2 laughing)))) Dar pe celalalt cont aveam multi, insa mi-am uitat parola straight face Asa ca nu am mai dat nici eu follow nimanui si mi-am descarcat numa' pozele laughing)

| drogh a răspuns:

Oh,dacă ai o soacră ca a mea, nicio şansă!

| KillMePlease explică (pentru drogh):

Ai soacra? Inca? Credeam ca ai ucis-o din primele clipe...

| drogh a răspuns (pentru KillMePlease):

Ai văzut tu drac mort? sad laughing

| KillMePlease explică (pentru drogh):

laughing Sincera sa fiu, nu, pentru ca n-am avut ocazia sa dau de vreun drac. Da' te anunt cand dau de unu', incerc sa-l omor apoi iti zic daca mi-o iesit.

| TiberiuFasole a răspuns:

Ambele. Cel putin parerea mea este ca:
Cel putin bunica mea a murit fiindca a fost bolnava, si din cate am inteles, daca esti bolnava si esti suparata, bla bla bla, prin raniile sufletesti si cele "fizice" se moare mai repede, si daca nu esti casatorit esti trist, adica sunt sanse sa mori mai repede. Li se pare, fiindca, ei se obisnuiesc, dar primele 3 zile gen de nunta sunt mai veseli, ma refer ca e o experienta noua, si daca e o experienta noua ti se pare ca trece mai incet timpul. Deci raspunsul meu final e:
Li se pare ca traiesc mai mult doar cu 3 zile.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Bine argumentat

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Acum am vazut, am gresit, faza cu supararea este sufleteasca, si e mai complicat, nu complicat dar mai diferit ca cele reale, putin, oricum, ideea e ca am gresit. Daca omul necasatorit e sensibil, in cazul ala pot fi ani, poate decenii chiar, daca e mai "bun"( nu-mi vine cuvantul) pot fi doar 3 zile, dar intre 3-7, am gresit.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Tot bine argumentat ramane

Răspuns utilizator avertizat
| Snowal15lea a răspuns:

Indragostitilor le merge ceasul cu 3 ani in urma. Deci da, fraierii traiesc mai mult.