| anonim_4396 a întrebat:

Stateam eu si ma plictiseam, si imi vine o idee. Sa ma imbrac ca de iarna(geaca, ghete etc) si sa ma duc pana la magazin. Tinand cont ca sunt 40+ grade, oare cum se va uita lumea la mine? Ce parere aveti? happy

P.S Am uitat sa precizez.E canicula, ce naiba, nu ar strica si o pereche de ochelari de soare

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut dar nici nu castigi ceva...
Pur si simplu o sa se uite ciudat la tine...o sa-si dea seama repede ca e un fel de gluma.
Transpiri de vai de tine fara sa primesti nimic. Ce e drept, pare distractiv sa vezi ce fete o sa faca lumea care te vede asa rolling on the floor
Hai bafta! Nu ai nimic de pierdut dar o sa transpiri ingrozitor. Daca nu ai ce face atunci e okay happy Sunt curios ce fete o sa faca oamenii care te vad.

| RedBull9988 a răspuns (pentru RainmakerX):

Chiar daca transpir, merita laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru RedBull9988):

Si eu cred acelasi lucru. As vrea sa pot vedea fetele celor care o sa te vada rolling on the floor

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing Bună poantă.
Mi-ar plăcea să fiu de faţă şi să urmăresc reacţiile.
N-ar strica să te filmezi şi să te urci pe youtube.
Ai un like în avans.

| mgtow a răspuns:

Se uita ciudat dar nu-i bagi in seama

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa faci acest experiment ca sa iti dai seama ca lumea se va uita la tine ca la urs. Intrebarea este daca ai rezista tu pana la magazin si inapoi imbracat asa.winking

| RedBull9988 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sunt mult mai rezistent decat crezi laughing)))

| Doub a răspuns:

O să mori de cald.laughing)

| RedBull9988 a răspuns (pentru Doub):

Imi asum riscul, numai sa vad fetele oamenilor, dar mai ales a vanzatoarei de la magazin. happy

| Doub a răspuns (pentru RedBull9988):

laughing)).

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Vine domnul Potop si te salveaza

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

TerminĂăăă.laughing))

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Niciodata

| SergiuBoss11 a răspuns:

Arzi kcal si faci si caterinca, nebunule! esti genial!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te filmezi și pui pe net. Să îmi dai link pls

| Northern a răspuns:

Da, wow, o sa iti fie foarte cald. Ce realizare.
Daca eu as vedea pe cineva asa, as crede ca ori e nebun, ori e prea plictisit. Varianta 2 se aplica in cazul tau, sper.big grin

| RedBull9988 a răspuns (pentru Northern):

Sunt plictisit, trebuia sa imi vina o idee sa ma amuz cu prietenii, nu?

| Northern a răspuns (pentru RedBull9988):

Perfect de acord, nu te judec oricum : )) insa aveti gusturi mai speciale cand vine vorba de amuzament big grin

| Lexu_Panda_1995 a răspuns:

Vei fii unul dintre cei mai bine imbracati (la propriu)...care-i problema? laughing)