Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa am un an mai bun, cu sanatate si pln de realizari.
O zi placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| doreal a răspuns:

Pai in 2014 vreau cel mai mult sa dorm

| dragodana a răspuns:

Salut! Sa ma duc sa vizitez o tara straina. Oricare ca nu am iesit niciodata din tara. Poor me!

| HaKa93 a răspuns:

Sa fac tot ceea ce mi-am propus happy. sa am parte de sanatate, fericire si succesuri

| Chamberlin a răspuns:

Sa am mult noroc.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Il intreb de unde are nr meu :3

| Andeuta a răspuns:

Vreau sa iau bacul si sa ajung la facultate in UK.big grin

| En3Rgi a răspuns:

Sa joc GTA V...dar nu potsad

| CoL00SaL a răspuns:

Baa de unde ai nr.meu?

| CoL00SaL a răspuns:

Sa-mi aduca o msina!

| CoL00SaL a răspuns:

Multa sanatate si fericire!

| DoriKat a răspuns:

In 2014 vreau sa intru la facultatee!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Sa calatoresc cat de mult se poate

| NYK4u a răspuns:

Ca imi doresc sa nu mai raspund la telefoane.

| CălinPL a răspuns:

Nu am scris eu sa moara mama

| MissDevilish666 a răspuns:

Vreau să plâng, să visez și să râd, să nu uit să mă joc, câteodată...laughing

| SabinaRsT a răspuns:

Vreau sa ne ajute Dumnezeu si sa ne aprobe imprumutul la banca pentru o casa! Sper sa se indeplineasca dorinta mea!

| AntonyoBoss a răspuns:

Cel mai mult vreau sa fac in 2014 ce n-am facut in 2013

| an0therkid a răspuns:

Sa-mi gasesc un job part time, platit binisor ca sa nu mai depind financiar de ai mei

Răspuns utilizator avertizat
| milkie a răspuns:

Am vrut sa am macar o data in viata media peste 8 la geografie.Ghici ce? S-a intamplat! :O

| MarianAlex112 a răspuns:

Sa scoti limba afara cu patentul

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Unde calatorim?

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Bani.

| iuli000 a răspuns:

Sa fac totul de nota 10++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

| lc13cm3 a răspuns:

Sa mananc mult fara sa ma ingras. Sa slabesc vreo 10 kg. Sa am haine super-misto. Sa ma placa un baiat (de care-mi place) si ma mai gandesc eu.

| sokey a răspuns:

Parasutism!

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Sa invat si sa iau multe note bune si paritnii sa-mi cumpere un telefon la moda.

| Gamer2000 a răspuns:

Ii raspund ca vreau sa imi iau un telefon si un laptop nou.si ca o sa sper la mai multi bani