| anonim_4396 a întrebat:

Ai avut vreodată un gând sinucigaş? De ce anume? happy

Răspuns Câştigător
| FallenAngel_9312 a răspuns:

Da... pentru ca sinteam ca toata lumea mea se prabuseste si dintr-o data totul mergea pe dos...

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, la un momentdat, toti am trecut s-au trecem prin o asfel de stare, dar neducand la final acest gandsadda am avut, dar, din fericire am avut persoanele dragi mie alaturi, si m-au facut sa inteleg ca rolul meu este aici pe pamant langa famhappy si multumesc ca astazi sunt aici.cu toate ca starea sanatati mele nu este rozsad

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu chiar,desi in viata mea nu e totul roz, dar am refuzat sa gandesc asa, din cauza durerii pe care as fi lasat-o in urma mea...iar sinuciderea nu e o scapare...

| XK a răspuns:

Da, am avut si chiar multe! cine spune ca nu, este vreun copil de bani gata care primeste tot pe tava de la taicas`u...

| catalinas_6487 a răspuns:

Viata este prea importanta ca sa o stricam
NU exista nici un motiv in lume sa te sinucizi!

| Strumffy a răspuns:

Nuuu... si nu o sa mis e intample!