| Mary_5158 a întrebat:

Aiutoooo cum as putea pune notebookul sa imi citeasca o carte? stiu ca e posibil asa ceva dar nu am idei cum sa fac. ceva site-uri sau mai stiu eu?! grazie... funda vot promit

1 răspuns:
| animedrawy12 a răspuns:

Notebookul nu este asa bun ca un leptop.Stiu ca trebuie reglat intr-un fel(nu stiu care) ca sa iti citeasca o carte. Poti suna la numarul de tel. 0745996873. (este o prietena de amea care are un notebook. Poate ea te poate ajuta.