| nika_1456 a întrebat:

Am 13 ani si mama nu imi dea voie sa ma rad sub brat ce sa fac?

9 răspunsuri:
| AvrilLivigne a răspuns:

Sa te faci cu apa oxigenata, apa oxigenata deschide culoarea la par si nu se vede asa tare
sperca ti-am fost de ajutor:*

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Lol pe mine ma lasa de la 12 ani!laughinglaughing

| EyeCandy a răspuns:

Hei big grin
In primul rand daca te "razi" sub brat cu lama iti va creste mai tare parul, cel mai bine e cu epilatorul happy si convinge.o sa te lase... spune.i ca esti mare si pentru o fata e rusinos lucrul astawinking

| AnDrEeA_7794 a răspuns:

Daca mama ta nu te lasa fa-o fara ca ea sa stie, sau explica-i de ce vrei sa te razi sau mai stiu eu.
Sper ca te-am ajutathappy
Funda?:X

| Adela50 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti destul de serios cu ea si sa incerci sa.i explici.Esti mare.Ai 13 ani si e rusinos sa se vada parul de brat la un tricou, plus ca daca nu il iei, transpiri mult mai repede.Incearca sa.i explici ca aceste lucruri sunt normale pentru o fata de varsta ta.

| CatzPopularity a răspuns:

Da! Trebuie sa discuti cu mama ta foarte serios...sigur o vei convinge. Dar atata timp cat nu te va lasa, poarta numai tricouri!
Serios, nu inteleg daca parul este prea mare si se vede dc nu te lasa! Dar oricum lucrurile asta trebuie sa mearga...si daca nu atunci nu stiu.

| nika_1456 explică:

Mersi mult...

| Roxett a răspuns:

Spune-i ca e rusinos ca unei fete de 13 ani sa i se vada parul la subrat si ca transpiri mai repede. Daca tot nu reusesti sa o convingi, incearca sa porti tricouri cu putina maneca, ca sa nu se vada parul.

| AFR81 a răspuns:

Dar pe picioare te lasa?