| ClaraZ a întrebat:

Am ascultat o melodia in discoteca.Incepea cam asa "Eres como un sol en mi cabeza" sau ceva de genubig grin.Canta o fata.Va rog cine stie cum se numestebatting eyelashes. Fundoii

2 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Am eu ceva în minte dar nu cred că asta e: Alessia - Boro Na Sou Po. E singura care o mai ştiu cu versuri din astea mai ciudate şi pe care să o cânte o fată tongue!

| leonardo a răspuns:

Draga Miruna. Inainte de a-ti raspunde la intrebare, am citit despre evenimentele din viata ta cu boabele de strugure, cu pierce-ul, cu sarcina la adolescenti, cu fumatul si acum cu discoteca. Ai dreptul sa te superi pe mine insa iti sugerez sa-ti cauti si alte pasiuni deoarece in cazul tau viitorul nu suna tocmai bine. Si iti propun doua variante: fie vorbesti cu parintii tai mai des si le mai povestesti si lor una alta din viata ta tumultoasa, fie cauti cele mai apropiate curve de pe centura si le rogi sa-ti povesteasca cate ceva despre ele...