| MestecGuma a întrebat:

Am decis sa imi fac o pagina de fb. legata de cartile contemporane. gen Academia vampirilor, Ingerul noptii, Blestemul din Swoon etc. si as vrea un nume pentru pagina nu. vreau sa pun Carti contemporane ca na. ar fi plictisitor si nu ar atrage ff multe like-s.
ceva mai. interesant
funda

4 răspunsuri:
| Julyanne a răspuns:

Cred ca ar merge :"Contemporane de ieri si de azi"sau ceva de genul asta.

| FuckSchool a răspuns:

Paii : Lumea Vampirilor, Vampirii din noapte, Vampirii de sub luna, Scris cu sange de vampir, Muscatura de noapte, Luna plina, Blestemul din noapte, Blood of the Vampire, Midnight, Full moon, Blestemul vampirilor, etc. Mult succesc cu pagina happy.

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Pai...Spre interesul nostru ' sau... ' interesati dee adevar. Funda?

| Sunnyツ a răspuns:

De obicei cartile nu mai atrag atata lume.