| cristian_2087 a întrebat:

Am downloadat un program de karaoke(karafunn), pot sa fac eu dintr-un mp3 karaoke?, sau unde pot gasi(pe ce siet)karaoke care sa le adaug in play list? lamuritima ca sunt foarte confuz...multumesc anticipat

1 răspuns:
| Alexandra101010 a răspuns:

Nu.si eu am karafun... dar cu acela doar modifici melodii. faci sa mearga mai incet.dar nu poti salva. ii aiurea. apoi karaoke. daca ai microfon sa te inregistrezi pe melodie. dar nu poti sa iei vocile din mel. nu-i asa buun.atata ca ai Tempo acela.si inca unu. sa fie mai groasa vocea sau mai subtire. gaseste altuwinking