| Georgienita94 a întrebat:

Aseara am fost la un majorat si la sarbatorita am vazut ca unchiul ei avea Karaoke, un "play list", de fapt nu stiu daca e play list, e ca un program si avea melodii in negativ, care baga melodiile respective de negativ in Karaoke si pe ecran apareau versurile melodiilor cu melodia in negativ si trebuia sa canti citind versurile si nu stiu cum sa fac si eu "rost" de acest Karaoke cu melodii cu tot.
Cine ma poate ajuta?
Pup

2 răspunsuri:
| DAПA a răspuns:

Buna scumpo! Acela este un sistem karaoke care se poate achizitiona de pe internet sau de la magazinele de muzica (asta daca exista vreunul in orasul tau)

| Georgienita94 explică (pentru DAПA):

Si de pe net de pe ce site? Daca stii... happy