| rockelle75 a întrebat:

Am gasit o melodie...superba. Exprima sentimente de nedescris, este asa de...senzuala. merita ascultata
http://www.youtube.com/watch?v=ifmSoRI4TIE

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Uau! asta chiar ca e superba, laughing rolling on the floor

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără număr...
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Doamnee era sa cad cand am auzitrolling on the floor manele?! daca tu ai impresia ca asta e o piesa frumoasa...nu esti pe calea cea buna fato.
iar @Közmyn17 ei trebuie sa-i dai ceva din categoria "manele" sa zica ca e frumoslaughinglaughing

| anad a răspuns:

Din pacate, cu sau fara amuzament, aceste specimene sunt ascultate si promovate cica la "cerera publicului"! Atata timp cat induceti in eroare userii si-i pacaliti sa dea clic, cei care contabilizeaza o iau de buna si iese ca si pe TPU se asculta manele la greu! Macar daca o puneai la amuzante! Acolo sunt glume proaste cat cuprinde!

| rockelle75 explică:

Ba oameni buni, am vrut sa va amuz, nu`s cocalarawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Angiutssa a răspuns:

Intrebarea e pusa la misto...-.-"

| Közmyn17_5572 a răspuns:

Vrei senzual? Ia de aici. Melodia este in turca, mai mult decat senzuala;)

http://www.youtube.com/watch?v=ij9ruH6EIqY

| Közmyn17_5572 a răspuns:

Adry05 sa stii ca e muzica turceasca, orientala. Maneaua, daca estiun pic deshtept se diferentziaza mai mult prin versuri. Numai despre bani si femei, pe cand ce am postat eu nu vb despre asta. Cauta versurile!

| frumoasa22 a răspuns:

O porcarie

| Dolores09 a răspuns:

Da, deci era sa cad de pe scaun de cat de senzuala e... si pana la urma care e intrebarea? huh? ce vrei sa-ti raspundem?
Multumim pentru poluarea fonica, nu trebuia sa te deranjezi...