| rockelle75 a întrebat:

Am gasit o melodie...superba. Exprima sentimente de nedescris, este asa de...senzuala. merita ascultata http://www.youtube.com/watch?v=ifmSoRI4TIE

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BruneTTe a răspuns:

rolling on the floor si eu care credeam ca vorbesti serios rolling on the floor

| madia a răspuns:

Fernando e idol la femei, nu e gay. laughing

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Zici ca behaie ala, ar trebuie arestati de prea multa prostie, ce voce are Costel ala rolling on the floor,

| Laurishkutza a răspuns:

Da...Este asa de senzuala cum nu mai exista alta. Pe alte versuri ar fi sunat mai alfel.Alolo...Vomit!

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Ce piesa!:X
SuPerba!:]]
...chiar ca exprima sentimente.de nedescris!:]]