| Nimenialta0999 a întrebat:

Am incercat sa combin o prietena cu un baiat care-i placea doar ca baiatul zice :"NU e pentru mine" si ea zice "O sa invat sa trec peste". Asa deci... vreau sa-i combin ca sa fie fericiti amandoi fara sa-si dea seama. DAU FUNDITA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_9963 a răspuns:

In primul rand o relatie e formata din doua persoane care se plac. Daca el nu simte nimic pentru ea, nu cred ca au prea multe sanse sa fie impreuna. Si nu cred ca ai vrea sa iti vezi prietena suferind si mai rau daca o saa fie impreuna si dupa aia sa se desparta. Deciii lasa lucrurile sa mearga de la sine, pentru ca dupa aia o sa te simti vinovata ca ea sufera.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu te amesteca unde nu e treaba ta pentru ca poti sa iti creezi probleme tie sau sa iti para rau pe viitor de ceea ce faci acum.

| Fytzy a răspuns:

Inceark si fai sa se aproprie unu d altu si sa petreak mai mult timp impreuna spune-i lucruri frum unuia despre celalalt si invers sau inventati o poveste d dragoste si sa vrb tot timpu d acea pers adica iubitul imaginar si daca i plk un pic d pr ta o sa devina gelos si o sa vrea el sa fie p ea si at treabai rez tinema la curent cu povestea ks curioasa fundita?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu incerca sa ii combini. Poate o sa primesti acelasi raspuns din partea baiatului,sau poate o sa se combine, dar doar pentru ca tu l'ai batut la cap, nu pentru ca ar placea'o pe ea.Deci dupa prietena ta ar suferi.Mai bine ii faci cunostinta cu altcineva si gata. happy

| SweetGirl_9963 a răspuns:

In primul rand o relatie e formata din doua persoana care se iubesc. deciii... daca el nu simte nimic pentru ea, stii cum se zice"dragostea cu forta nu marge prea mult". Si ea ar suferi si mai mult