| Anna112 a întrebat:

am mai multi prieteni si o prietena de-a unui baiat tot ma intreaba daca vreau sa ma combin cu baiatul acela

Si nu stiu daca sa o iau in serios si in gluma

AAaa, si baiatul ala mai are un prieten care se cam da pe langa mine

Ce sa fac?

Eu mereu ii resping

Dar tot ma intreaba : " Vrei sa te combin cu... ( Il cheama Lupu Vlad )

Va rogg ajutati-ma

Funda :*winking

3 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai cred ca baiatul ala a pus-o p respectiva sa te intrebe mereu.Si daca iti place de acel baiat.sau de celalalt dc nu incerci? dar vb cu ei (intre 4 okiwinking ) nu cu fata aia...zic eu. Acum vezi cf si. bafta!

| spatarioana a răspuns:

Daca il placi incearca de ce nu. dar cautai partine negative si fale sa fie pozitive sa ai grija sti cum sunt baietii sad happy succes!

| bobytza1234 a răspuns:

Ii zici aluia sa nu se mai bage in viata ta si te combini cu baiatul ala