| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Am mai pus mai devreme o intrebare despre asta.
Deci, pentru banchet.
Rochia asta

http://www.dreamfashion.ro/index.php?page=shop.product_d etails&category_id=23&flypage=flypage.tpl&product_id=165 3&option=com_virtuemart&Itemid=34

Dar... sanii? Uitati-va la modelul din spate. presupun ca sta urat cu sutien.
Iar daca nu port, se va vedea uratel in fata.
Ce parere aveti?;))

3 răspunsuri:
| CocaCola123 a răspuns:

Eu as alege Rochie perfect beige choice si Rochie twilight purple big grin

| alexutza_7785 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa porti sutien deorece se va vr=edea urat si de aceea mai bine porti fara.Te asigur ca se va vedea mai biine.Mult succes

| Bibii_1200 a răspuns:

Saluthappy Sunt un fel de sutiene, lipicioase, sunt doar cupele. Sunt foarte ok, si pretul e convenabilhappy Funda?big grin