| Biby a răspuns:

Bună!
Îmi place foarte mult!
Arată bine şi se potrivesc.
Baftă!
Bye!
Biby

| Bojthe a răspuns:

Da

| ciucalataaerata a răspuns:

Bunaaaaaaaaaa
~in primul rand pantofii sunt decupatii si se numesc sandaletongue[sunt foarte frumosi...chiar adorabililove struck]
~in al doilea rand rochia este perfecta si ai ales niste sandale potrivite si ca textura si ca, culoare!
ar fi bine daca rochia ar fi pe negreu![dar e mai buna pe alb si o poti accesoriza cu niste bijuterii rosiilove struck...si o geanta tot rosielove struck]
bafta:*

| ConstiintaTa a răspuns:

Da merge...si este o combinatie ff reusita te felicit.Foarte misto si rochia si pantofii:X:X

| Foarfeca a răspuns:

Mmm... Da. Dar eu iti sugerez sa cauti niste pantofi albi tongue

| iacobitza a răspuns:

Da dar ncearca inca o culoare la geanta poate un bej sau negru ...si parul prin intr-un coc sau ceva stilatȘ) app e foarte draguta rochia

| Lucaci a răspuns:

Mda... merge

| Jambooja a răspuns:

Nu prea ma pricep la moda, dar cred ca s-ar potrivi daca vei pune si o clama de par care sa se potriveasca cu galbenul de pe pantofi. Eventual sa prinzi parul la spate intr-un coc arici cu o clama care sa se potriveasca. Deja imi imaginez cum ti-ar sta si crede-ma ca vei arata super.

| allllll a răspuns:

Ar merge dardaca i inerca niste pantofi cu platforma cred ca ar mereg mi bine.acum nu stiu...cum iti place tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... eu cred ca nu se potrivesc... la acea rochie ar trebui sa iti iei o pereche de pantofi cu platforma, in culori tari.

| NoName_9844 a răspuns:

Da, se potrivesc au o nuanta asemanatoare happy iar acesti pantofi ar face rochita sa straluceasca mai mult decat crezi smug happy sunt superr cu rochiaaa :*

Răspuns utilizator avertizat