| Izza_8670 a întrebat:

Am nevoie de status in care sa se vada ca m-am desparit de pr...[sa para ca st vesela nu trista]. FUNDA pentru cele mai tari

3 răspunsuri:
| colors113 a răspuns:

Mie imi place...:
de ce sa plang? uh na'i facut-o...happy
succes.:-p

| GuessWho a răspuns:

"Am stiut de la inceput ca ce-a fost intre noi era un joc, de azi am un singur scop, sa pun fericirea mea pe primul loc"
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA
Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat
inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI
Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
*

Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm
Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data. Dar acum sunt o alta fata!

Eu, imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc, da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
>big grin

| єℓєηα a răspuns:

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat!

As fi vrut sa te pastrez in inima! Nu ma meritai iubire… Uita`ma!;-j

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy

Si ce usor e sa zambesti` cand ai incredere`n ceea ce esti! love struck

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar in viata fiecare sfarsit are un nou inceput!;-x

Du`te! Somn usor! Fa bine, in viata mea sa nu te mai strecori! Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai, retine: ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine!winking

Oricat de interesant ar fi un barbat sigur exista undeva o femeie care e plictisita pana peste cap de el! laughing

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent şi, logic, într-un final, un prost... Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca nenorocita dracu` a indraznit sa ii faca… Ti'a ranit orgoliul ma nu sentimentele!winking

Vocea ta nu ma mai atinge de mult! E aceiashs placa veche pe care m-am saturat sa o ascult!

Cam atat... Sper sa te ajute! kiss
fundita? puppy dog eyes