| cristianorudi7 a întrebat:

Am nevoieeeeee de ajutorul vostru: noi, baietii, am propus in clasa. noastra sa fkm o piesa de teatru. ma puteti ajuta cu ceva, constand in scripturi sau ceva ce ati facut si voi, nu stiu...

problema e ca sceneta trebuie sa contina 7-10 personaje, sa aiba costume diverse si colorate si amuzante si sa tina 5 MINUTE, asta e regula

precizez ca st in clasa. 11, deci fara lucruri de copii mici, acesta este un concurs pe care trebuie sa il castigam.

mersi de intelegere

1 răspuns:
| Roooxaneeelllll a răspuns:

Faceti o parodie ceva de a lui fernando,ala cu "nu stiu",basescu, becali luati si voi de la aia "in puii mei", naomi