| a0u1 a întrebat:

Dacă stai într-o încăpere unde se fumeaza shisha/narghilea iar eu nu trag, mă afectează cu ceva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

întreabă-ți plămânii dacă fumatul pasiv le place

| Andreeush a răspuns:

Normal că te afectează, inspiri acel fum care va ajunge în plămânii tăi.

| ibaal a răspuns:

Aceeasi branzawinking
Cauta si tu pe google cate probleme sunt cauzate si de fumatul pasivhappy

| IgnatVictor a răspuns:

Din moment ce moleculele care provin de la fumul de shisha/narghilea sunt in aer, iar TU le inspiri, iti ajung in sange. Este prea evident. Acelasi lucru se intampla si cand simti un miros urat, de exemplu gunoiul. El deja este inspirat prin cavitatea nazala, atuomat este in tine.