| CarlosAttila a întrebat:

Dacă am stat într-o încăpere în care se fumează în cât timp iese fumul din plamani? Ma afectează tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mâine faci cancer la plămâni. Tu realizezi ce întrebi? îs oameni care fumează zeci de ani fără să pățească nimic, ce ai putea păți tu că ai stat câteva ore în care ai inhalat fum? Mai gândiți și voi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te afectează tare. M-am uitat la întrebările care le pui. Cel mai mult te afectează îngrijorările personale legate de propria sănătate.

| Andreeush a răspuns:

Nu te afectează în aceeași măsură ca un fumător.

| Donsavas a răspuns:

Fumul a iesit din plămâni odată cu expiratia.

| Ale5184 a răspuns:

E imposibil de-a lungul vietii sa eviti constant astfel de momente. Nu te afecteaza decat daca ai avea o problema respiratorie, dar nu e cazul din moment ce nu ai specificat ca ai avea simptome. Stai linistit/a