| anonim_4396 a întrebat:

Am pierce in limba din 1 aprilie.azi e 9...in jurul piercingului[jos]. e rosu si putin umfla.de curs lichidul nu prea mai curge. dar repet.in jurul pirsului jos e umflathappy. crede`ti ca e infectat? de durut nu ma doare doar putin de ot cand ma joc cu el atat happy. hm oh go on. ce zicety >:?

2 răspunsuri:
| Qweell a răspuns:

Probabil ar trebui sa-ti vizitezi doctorul/a de familie

| Fytzy a răspuns:

Nui infectat asteapta sa se obisnuiasca locul i ceva normal sa te doara eu mi-am baga pierce in limba si m-a durut vreo 2 saptamani da dupa aia mo trecut