| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy

am un pierce in limba de 10 zile

ma mai doare dar foarte putin si locul din jurul piercingului e umflat [dar nu tare]

inca mai curge acel lichid alb

iar limba mea e semialba

credeti ca mi s`a infectat plzz rasp cat mai multi

funda [unii zic ca mi s`a infectat altii nu ce sa cred? ]

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Iti spun doar un lucrutongueroasta alegere ca ti-ai facut pierce in limba(sunt cat de cat de acord cu cele in buza,dar in rest nu)
Eu sper sa nu ti se fi infectat, dar scuza-ma, o cam meriti sa te inveti minte.Nu continui pentru ca nu vei intelege si nu vreau sa fac scandal.

| Nicolewlf a răspuns:

Las`o in pace...
si nu nu i s-a infectat pentru ca at trebuie sa o doara tare...
ce sa le faci la necunoscatori=]]]
nu dedo=]]