| Caniball a întrebat:

Am si eu o intrebare! la ce se refera emoticonul,,oh go on"? am observat ca unii il trimit atunnci cand sunt suparati. ce inseamna? ceva de genu,, lasa" sau,, nu conteaza"? sau ce?big grin

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Ceva gen las.o asa, cum zici tu, nu mai are rost, degeaba, nu mai conteaaaza:*
funds'big grin?

4 răspunsuri:
| Fytzy a răspuns:

Insemna sa lasi p alta data da far suparari fundita?
am raspuns prima

| Fisstic a răspuns:

Poate insemna: "Las-o balta!", "Glumesti?","Taci ca ma faci sa rad!" sau "Nu se poate!". Funda?big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Cam asa...laughing.happyil folosesc chiar des.sau gen"lasa amu"..."in fine".

| cristinaandreea_5154 a răspuns:

Da... cam asa ceva. eu il folosesc cu ambele sensuri laughing