| LadyRight a întrebat:

Am si eu` o problema.adica o nelamurire.de ceva vreme o tipa daca ii pot spune asahee hee impreuna cu vreo alte 2 ma tot ameninta ca ma vor bate cand o sa ma intalneasca.Motivul fiind ca uneia dintre ele i`a placut si inca probabil ii place de un baiat cu care eu am fost si ea a observat niste commuri` care "au enervat`o"desi nu inteleg care e problema ei ca tipu` n`a placut`o p ea ci p mine.In fine eu acum numai am legatuta cu acel baiat.insa ea in continuare se lauda ca ma va bate.acum am o rel cu altul` care le cunoaste pe aceste tipe fiinda a stat undeva mai demult cu una dintre ele.Hm totul doar vorbe.pana se trece la fapte.intr-o sambata dupa amiaza. pe cand eu eram cu cateva prietene afara. isi fac dansele aparitia cu 2 tipi mari la volan si ele ies din spate si bineinteles nelipsita manea data la maxim! fac cateva ture p strd mea dupa care coboara.prietenul meu actual era si el pe strada.aceste fenomene cele 3 fete.se duc spre prietenul meu.si incerca sa se dea pe langa el pentru a-mi indrepta eu privirile spre ei.nu zic nimic ma intorc cu spatele si le ignor total pentru ca eram la cativa metrii de ele. Una dintre ele care e cea mai pornita pe mine din cauza fostului se uita cu o privire la mine de parca ar fi fost posedata! de cate ori se indrepta spre mine era inlaturata de prietenul meu care nu vroia s-o lase sa se apropie de mine ca nu cumva sa dea in mine. Din mai multe incercari de a se apropia de mine acea fatuca de cartier a esuat. fiind inlaturata de cei din juru meu. n`a avut ce sa faca si a trebuit sa plece. acum aceasta continua sa ameninte ca ma va prinde singura ca asa am prea multi care se baga... dar ca singura nu scap! acest gen de fetitze mai curvitze cum sunt ele ma enerveaza la culmea.mai ales faptul ca ma agreseaza verbal ca fizic inca nu au ce sa faca.de amenintari sunt cu sutele...doar pentru un motiv care pur si simplu nu e logic.nu prea vor sa se potoleasca. ce credeti ca as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Ignora-le, sau incearca sa vb cu ele. poate inteleg. sau daca nu vb cu parintii tai

1 răspuns:
| LadyRight explică:

Sunt niste fete de mahala. prin comportamentul lor nu au cum sa intlega cu vba buna.multumesc de rasp!happyam vbit cu parintii mei. care le-au cautat si au vbit ei cu ele.se pare ca s-au speriat si s-au potolit.happy