| Parisblue a întrebat:

Hei! deci la mine prin cartier pe o strd e o curte cu 2 cainii super mari, dar ei stau toata ziua app pe strd, deci cainii astia isi mananca puiii:-&si azi de ex au tabarat pe un om. l-au trantit la pamant, chestia e ca omu ala care a avut cainii a avut si un leu si mai multe animale.cainii astia sunt foarte fiorosi si rai.pe strd aia nu mai trc nimeni, intrebarea mea e : Se putea sa se fi imperecheat leul cu cateaua? si sa fi iesit o corcitura(ca unul e cun pic mai mic dar unul chiar seamana cu un leu, adica si masa sa fi facut pui cu leurolling on the floorrolling on the floorlaughing. stiu ca poate pare absurd. dar atunci nu stiu ce rasa sa fie cainele ala:-o:p

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

E cumva Chow-Chow? avea profa mea de engleza din cls 1. avea doi caini de-astia si ii tinea in masina:)) S-ar putea sa ma insel, nu stiu daca e cel descris de tine
http://images.google.ro/......tp?/imgres

| Parisblue explică:

Nu...collie e prea dragut chiarlaughing:. e mai mare si mai gras si are o coama exact ca leutime out

| Parisblue explică:

Pana la urma nu mi-ati rasp la intr: Se poate imperechea cateaua cu leu?laughing)rolling on the floor

| myh_2599 a răspuns:

Poate fi collie si eu am un caine asemanator cu ce descri iar de fiecare dat cand il scot la plimb oamenii fug de el ca dracu de tamaie

| bogdan112 a răspuns:

Iti zic eu... este un cainoleuwinking laughing)