| bastard_3689 a întrebat:

Am un blog http://aflatotul.blogspot.com/spuneti-mi ce parere aveti!

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Mi-a spus ca nu a fost gasita pagina.sad

| NoChanceForUs a răspuns:

E interesant...adică mi se pare ok să faci un blog așa.Îmi place ăla cu TOP 10 nume.laughing

| gatablog a răspuns:

Ideea este buna, incearca sa restrangi putin domeniul la care te referi. Va fi mai usor sa adaugi continut, articole originale si vei fi citit si respectat.

Nu uita, daca nu ai inspiratie si copiezi continut, mentioneaza sursa.

Citeste alte bloguri, documenteaza-te si ideile iti vor veni de la sine!

SUCCES!

www.GataBlog.info