| cineva9595 a întrebat:

Am un mp3 sau mp4 care are optiunea de a pune pe ecran versurile. Si am cateva melodii care erau deja puse pe mp4 pe care l-am cumparat; erau melodii(nu videoclipuri sau video) si totusi apareau pe fundal versurile. CUm pot sa fac si eu sa imi apara? Nu am gasit nimic in tutoriale.

1 răspuns:
| Leiko a răspuns:

De ce ai inceput cu mp3 sau mp4? Daca e mp3 nu poti face asa cevalaughing Iar daca e mp 4 atunci iti poti pune videoclipuri cu versuri am impresia sau ccel mult iti pui melodia in format mp3 si un fisier cu versurile si cand asculti melodia iti cauti si-ti deschizi si versurile.