| 김남길 a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor, scrieti pentru mine o mica amintire pentru un coleg de clasa, imi este foarte simpatic, este cel mai bun coleg pe care ar putea sa-l aiba o persoana, este si foarte amuzant. mai vreau una pentru un coleg cu care nu am prea vorbit si una pentru un cole cu care la inceput m-am inteles foart bine mai pe la final nu ne prea intelegeam dar acum e totul ok. mersi frumos dau funda si voturi

1 răspuns:
| asya a răspuns:

Daca iti e asa de drag, de ce apelezi la niste straini pentru amintiri? Scrie tu singura, ceva din inima ta si te asigur ca valoreaza cat toate raspunsurile utilizatorilor TPU la un loc!