| Debbiee a întrebat:

Am vazut la multa lumea ochelari wayfarer! Sunt cumva la moda acum`?happy Multumesc. Funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| pittiyoyo17 a răspuns:

Da sunt la moda inca din 2009happy.iar la cei carora nu le sta bine cu forma respectiva la cei de vedere inca merg si cei dreptunghiulari iar la cei de soare merg cei mari.nu la toti se potriveste forma.dar se poarta mai mult de anul trecut chiar daca au aparut de 2 ani.gata ca deja te aburesclaughing)).te pup:X