| Biia_1274 a întrebat:

As dori mai multe raspunsuri, pareri, sfaturi la intrebarea : http://www.TPU.ro/......are-l-am/; va rog.

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Tie iti place de el, asta e clar chiar si pentru tine. Atunci de ce vrei sa te stai departe de el? Din contra ar trebui sa faci tot posibilul ca sa afli daca si el te place. Daca nu ai curajul sa ii spui in fata poti sa il intrebi pe mess daca si lui ii place de tine. O alta varianta ar fi sa rogi un prieten de-al lui cu care stii ca se intelege bine sa il intrebe dar s-ar putea sa nu ii spuna adevarul. Cea mai buna varianta ramane tot prima, adica pur si simplu sa il intrebi. daca traiesti in incertitudine nu vei avansa niciodata. Bafta!kiss