| anonim_4396 a întrebat:

>:" as dori sa stiu dupa cat timp isi face efectul crema depilatoare (am aplicat-o in zona pubiana). trebuie folosita de mai multe ori? sau cum... pls funda+vot

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna anonimCTboy,
Depinde de crema dar isi face efectul in aprox 10 minute - 15 minute. De obicei cand e gata, crema devine asemenea unei gume care se intinde si atunci stii ca poti sa te speli cu dusul. S-ar putea sa fi nevoit sa o folosesti de 2 ori daca au mai ramas ceva fire.
Pa, pa

2 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Trebuie sa astepti putin si aplik'o de 2 ori pe zi big grin funda puppy dog eyes?

| katy a răspuns:

Pai o folosesti de cate ori este nevoie, asta daca nu te iriti