| GabriellaGabby a întrebat:

Buna
As vrea sa ma epilez in zona pubiana si tot ma framanta ideea ca as putea sa ma tai daca ma epilez cu lama laughing.
Inafara de lama si crema depilatoare cu ce altceva as putea indeparta parul din zona pubiana?

18 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Adica ma epilez eu cu lama pe boase si e atat de greu si sunt atat de atent si te plangi tu ca fata... Da-o incolo de treaba. Esti atenta, si usor te razi, ce mare branza?

Poti folosi si ceara care doare sau aparat epilator care doare si ala. Recomand crema Veet care nu irita si nu te doare deloc cu ea.

Succes! Daca nu poti, cheama-ma pe mine! laughing Te rezolv eu. :*

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru Liviucu):

Hahaha laughing))) bun raspuns rolling on the floor oricum si eu ma fac cu bicu happy nu ti se intampla nimic nu te ingrijora happy

| Liviucu a răspuns (pentru carmenatyla5689):

Tu fata vezi ca incurci borcanele. Cea care pune intrebarea se ingrijoreaza, nu eu. tongue

Pai, la voi e floare la ureche, e campie... si merge tot cu bicu`. laughing
Eu folosesc crema si doar pe acolo bic. Ustura rau, e pielea mai sensibila... pe oute.
Si trage fusta mai jos ca ti-o ia vantu' si vedem ce am vrea sa vedem cu totii! laughing :*

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu la tine m-am referit cu "nu te ingrijora" mam adresat ei!

si nu incurc nimic stai tu linistit laughing mda sunt sigura ca ati vrea sa vedeti cu toti ce sa fac daca a batut vantu asa tare? :*

| Andrei07565486 a răspuns:

O spuma de ras+ un big + putina indemanare + o crema de dat dupa ras. spor!

| soul2soull a răspuns:

CU PENSETA sadic nu?

| Shatteredx a răspuns:

Sa stii ca e si normal sa te framante. Multa fete din neatentie si-au taiat labiile si au ajuns la urgente cu hemoragii foarte grave. Ai grija ca nu e de joaca cu epilatul asta. Cel mai bine e sa-ti lasi padure acolo jos si-ti gasesti un prieten care iubeste natura si este anti-defrisari. In mod cert te va iubi si te va ajuta sa-ti ingrijesti padurea.
Daca vrei intr-adevar sa te epilezi, iti recomand BIC'ul si spuma de la NIVEA (Face o spuma frumoasa, de aia ii zice spuma)

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

O sa faca POC.

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Mai baiete.
O fata ideala trebuie sa aiba par la subrat, genitale, picioare si pe maini daca vrei s-o numesti fata ideala, daca nu, e doar fata. Parul din nas ar trebui ras, in rest, hai cu PARU!

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ramolim'as intr-o fata cu par la subrat sa ma ramolesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Mama mia ce delicatese, ce puicute, ce pisicute!
Imi vine sa ma rostogolesc de fericire, cred ca-mi voi gasi jumatatea intr-un final. Sa traiesti domnule WQT. Asa arat eu acum, fericit http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| Crisstttina a răspuns:

Nu iti recomand ceara happy o sa urlii de durere laughing

| lulugabi a răspuns:

Cu crema sau cu benzi de ceara.Cu putina grija rezolvi totulbig grinNoroc