| JustLuciana a întrebat:

As vrea sa imi fac o a doua gaura in ureche? Dar nu stiu in ce ureche ...si e bine cu cercel de argint?

2 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Este indicat cu cercel de argint si nu cu alte panarame de cercei gen plastic sau alte chestii. Nu stii in ce ureche? Cel mai adesea am vazut in dreapta, dar nu stiu de ce... Oricum totul ramane la alegerea ta.
Succes!

| mistakeofyourlife a răspuns:

In urechea stanga se face de obicei. Cel mai bine este sa mergi la doctor sau la un centru special pentru ca exista riscul de a te infecta. Bafta!kiss