| PunkBuster a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un canal de gaming pe youtube.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Daca te pricepi si ai un pc bun + stii sa folosesti foarte bine after effects sau Sony vegas pro, e ok.Dar sunt multe canale de gaming, macar inregistreaza si microfonul [optional si webcam-ul daca vrei] si mai fa glume etc. Adica e putin monoton sa vezi pe 100 de canale aceeasi idee. Sincer, prefer divertismentul si muzica, dar si gaming-ul merge uneori.

2 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

Dacă tu chiar asta dorești, apucă-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi place ideea asta de canal de gaming. Mie-mi place sa joc pentru mine. Oricum, cand vreau sa ma lamuresc in legatura cu un joc, intru rareori aici: https://www.youtube.com/user/theRadBrad