| anonimuih5989 a întrebat:

As vrea sa-mi dau si eu gaura in ureche sin buza si as vrea sa-mi dau la un salon de tatuaje, piercinguri
Daca imi voi da la un salon de specialitate mi se va umfla ureche sau buza sau se va infecta?

2 răspunsuri:
| Akka a răspuns:

Este de preferat sa iti faci piercing-uri in saloane specializate, si cel mai mult conteaza cum iti vei ingriji piercing-urile... poti face infectii doar daca nu ti-le ingrijesti corespunzator ...nu din cauza ca le-ai facut la salon happy

| anonimuih5989 explică:

Ms pentru raspuns