| RKaterina a întrebat:

Aceasta este o intrebare adresata celor din Suceava.
As vrea sa-mi fac un piercing. Imi puteti recomanda un salon de tatuaje autorizat, serios si cat mai igienic ce face si piercinguri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hipno Tattoo & Piercing (Intreaba de Robert Jitaru). Lucreaza cu inca un coleg, parca Augustin Abiţei sau ceva de genul. Sunt profesionisti si sunt amandoi foarte preocupati de igiena, lucreaza foarte bine (Eu aici mi-am facut 1). DAR, Tribal Art Tattoo & Piercing de pe str. Sofia Vicoveanca, nr. 1 (0740 069 464) este primul salon autorizat din judet. (Se afla in cadrul Mall Galleria) - dar e cam scump.
Noroc bun!

| RKaterina explică (pentru anonim_4396):

Tribal Art Tattoo & Piercing e inchis de 1-2 ani.

| shopboss007 a răspuns:

Buna un piercing la pasarica cam cat costa...