| Giulya01 a întrebat:

As vrea si eu o compunere deosebita pentru cea mai buna prietena happy

5 răspunsuri:
| Moni. a răspuns:

Nu trebuie sa iti faca cineva compuneri despre prietenia pe care o stii doar tu...si eu am facut compuneri pentru prietena mea.Acolo scrii despre tot.Cat de bine te simti cand esti cu ea, si chestii amuzante pe care le-ati facut impreuna.Tot ce simti, scrii.Sunt sigura ca o sa iasa ceva dragut.
Succes la scris!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Un simplu te iubesc.Esti cea mai bunabig hug si alte fapte.adica mai multa practica decat compuneri kilometrice nu crezi?
Xo`Fata cu suvita albastra ™ `xo

| kiss1 a răspuns:

La ce bun atatia prieteni? Unul singur e de ajuns, daca te iubeste!
Te besk Crystynutza.
A scoate prietenia din viaţă e ca şi cum am scoate soarele din lume.
Prieteniainseamna un suflet in doua trupuri.
~~~Crysy~~Vykky~~~
Fara prietenie nu exista viata
Crystynutza&Vyktorytza
Ma bucur ca suntem din nou THE BEST FRIENDS.
Adevarata prietenie nu consta in numarul de prieteni, ci in devotamentul si valoarea lor.
Dificultatea nu e în a găsi un prieten pentru care să mori, ci de a găsi un prieten pentru care merită să mori. Eu l-am gasit
Prietenia adevarata este ca o floare rara, asa cum prietenul adevarat... este cel care te accepta asa cum esti si te ajuta sa fii mai bun.
Prietenia adevarata este ca o floare rara, asa cum prietenul adevarat... este cel care te accepta asa cum esti si te ajuta sa fii mai bun. Nu-mi trebuie multi prieteni, imi este de ajuns chiar si un singur prieten adevarat pentru ca el...
... este persoana care iti ridica moralul atunci cand ai nevoie
... este langa tine atunci cand ai cea mai mare nevoie si stie sa-ti insufle curaj
... este persoana care isi aminteste de tine atunci cand se roaga si iti doreste tot binele din lume.
Prietenul adevarat se roaga sa iti mearga bine si sufera cu tine atunci cand esti nefericit.
... este persoana care te apreciaza pentru ceea ce esti si nu pentru ceea ce ai, ceea ce stii sau pentru felul cum arati.
... este persoana care nu sta cu bratele incrucisate atunci cand treci prin momente dificile, ci iti acorda sprijin, fara sa astepte nimic in schimb.
... este persoana care te intelege atat de bine
... este persoana cu care poti sa-ti impartasesti gandurile si care se bucura pentru tine chiar si pentru lucrurile marunte.
... este persoana care se gandeste la tine chiar si in momentele in care nu-i esti aproape ```...```

Aceasta,, declaratie, de prietenie mi-a fost facuta de catre cea mai buna prietena a mea, din suflet.Acum,timpul a trecut, cu totii ne schimbam si mai avem momente de ratacire insa.asta e.in fine...tot ceea ce conteaza este faptul ca este primul lucru la care ma uit exact atunci cind deschid calculatorul.
Spune-i prietenei tale ce simti nu ceea ce iti vor spune altii(ca mine de altfel)pentru ca la un moment dat iti vei da seama ca este deja.prea tirziu.
Sper sa aveti o prietenie cit mai frumoasa.'

| Maria_8560 a răspuns:

Cauta pe netrolling on the floor

| Brakey a răspuns:

Scrie ce simti:*