| DutzaDiia a întrebat:

Am 13 ani si. umm, am un iubit si nu stiu daca e sau nu normal thinking Am vorbit si cu mamii si a zis ca daca situatia mea scolara va fi afectata va trebui sa incetez. Nu sunt genul care zice ca "si-a gasit marea dragoste", dar ma simt bine cu el si unii cred ca nu este bine. Nu vreau sa cred parerea lor dar astept sfaturi. Mi se pare cam aiurea cand ii vad pe unii ca deja trec la saruturi si alte chestii. Adica, imbratisari, pupicuri pe obraz maxim.winking Astept sfaturi.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca ramai la stadiul asta eu zic ca e relativ ok. si mai ales daca e de varsta apropiata ca tine.
Vad ca a inceput sa scada varsta de cand au inceput copii sa aiba prieteni/prietene. pana mea la 13 ani inca ma jucam cu puta in tarana laughing nu prea eram interesat de relatii. de fapt nici nu prea stiam ce inseamna asta.
relatiile in generatia mea constau in prietenii de bloc.
Ce vremuri bune...

| wwwFastCsRo a răspuns:

Da ar fi normal asta

| RosesFlowerLove a răspuns:

Pai cum a zis si mama ta, daca relatia nu-ti afecteaza notele atunci e ok sa fiti impreuna. Din moment ce a fost de acord de la inceput inseamna ca are incredere in tine. Daca si baiatul e de o varsta apropiata cu tine (max 15 ani) si nu e vreun vagabont atunci e in regula.